0542 868 73 33

Beşparmak Rent A Car Logo

İletişim: +90 542 868 73 33

Beşparmak Rent A Car BlogBeşparmak rent a car ve araç kiralama hakkında Kıbrıs Kiralık Araba

Beşparmak rent a car ve araç kiralama hakkında

Kıbrıs araba kiralama sektöründe her ne kadar yeni olmuş olsak da kısa sürede firmamızın adını marka haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti birinci temel prensibimizdir. Sizleri memnun etmek için en iyi hizmeti vermekteyiz. 

Araba Kiralama KKTC, Kıbrıs
 
Araçlarımızın temizliği ve sorun yaşamamanız için sürekli bakımları yapılmaktadır. Eğer uygun fiyata otomobil arıyorsanız doğru adrestesiniz. 

Kaliteli Araçlar

Araçlarımız son model olup kalitelidir.  Güncel olarak sürekli bakımları yapılmaktadır. İstediğiniz aracı kullanım rahatlığı ve zevkinize göre seçebilirsiniz. 
 
Kıbrıs’ta araba kiralama pahalı olmasına rağmen bizim firmamızda öyle değildir.  Sizin için ideal bütçenizi sarsamayacak fiyatlar sunuyoruz. Araçlarımız yeni olup eski model bir aracımız bulunmamaktadır. Arabalarımız hakkında tüm detayları sizinle paylaşıyoruz. 
 
7/24 Destek!
 
Firmamız 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. İsterseniz destek için yada herhangi bir sorun ile karşılaşmanızda telefon ve iletişim formumuzdan ulaşabilirsiniz.
Kıbrıs KKTC de araç kiralamanızı tavsiye ederiz.
 
Kıbrıs’ ta Araba Şart
 
Eğer ki Kıbrıs’a arabanız ile gelmediyseniz sizin için ulaşım zor olacaktır. Gezilecek yerlerin çoğunda otobüs ile gezmeniz sizi çok zorlayacaktır. İşte bunun için araç kiralama firmamız ile devreye giriyoruz.  Tatilinizde eğlenmek ve daha az yorulmak isteyeceksiniz. Bu yüzden konforlu araçlarımızı size sunmaktayız.