0542 868 73 33

Beşparmak Rent A Car Logo

İletişim: +90 542 868 73 33

Beşparmak Rent A Car BlogLefkoşa Rent A Car Kıbrıs Kiralık Araba

Lefkoşa Rent A Car

Lefkoşa araç kiralama

Kıbrıs’ın başkenti olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde araç kiralama hizmetlerimizden faydalanarak başkentimizin güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Lefkoşa denize yakın olmadığı için genellikle tarihi mekanları ve gelen turistler genelde seminer, bayi toplantıları kongre gibi amaçlar için kullanmaktadır.
Lüks ve orta sınıf casinoları ve oteleri bulunmaktadır. Lefkoşa’yı çevresini gezmek için araç kiralamanızı öneririz. Kıbrıs’ta diğer illerde toplu taşımda sadece şehir içi ve şehir dışı olduğu için her yere ulaşım bulunmamaktadır. Ayrıca akşam 6 dan sonra şehirler arası taşımacılıkta yapılmamaktadır.

Kıbrıs Lefkoşa Rent A Car

KKTC oto kiralama ve Rent A Car firmamızı 24 saat arayabilir ve online olarak istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Aracınız istediğiniz yer ve zamanda Beşparmak Lefkoşa rent A Car olarak size teslim edilecektir.

Kıbrıs Lefkoşa Oto Kiralama

Beşparmak Lefkoşa oto kiralama olarak size bir telefon kadar uzağız. Bir telefonla aracınız kapınıza ücretsiz gelecek ve sizde Lefkoşa’nın tadını ulaşım sıkıntısı çekmeden çıkarabileceksiniz. Lefkoşa Beşparmak Oto Kiralama iyi yolculuklar diler.